Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Велико Търново, Бузлуджа
79 300 €
155 097.32 лв.

(1 300 €, 2 542.58 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
Коригирана в 14:52 на 28 април, 2026 год.
Обявата е посетена 680 пъти.
Площ:
61 m2
Етаж:
2-ри от 6
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2027 г.

Описание на имота:

Двустайни апартаменти в новострояща се сграда в кв. Бузлуджа Качица Резиденс

Предлагаме за продажба двустайни апартаменти в модерна новострояща се сграда, разположена в кв. Бузлуджа.

Цени на апартаментите: от 77 255 евро

Гаражи: 25 000 евро

Сградата предлага съвременно строителство, удобна локация и функционални разпределения отличен избор както за живеене, така и за инвестиция.

Особености
Тухла
С гараж
Контрол на достъпа
Саниран
За контакт:
0889824499

Този имот се предлага само на частни лица
Брокер:
Георги Спиридонов
0889824499
Офис: Велико Търново
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ИМОДЕА
0888824499
ИМОДЕА logo
В imot.bg от 2023 г.
imodea_vt.imot.bg
Адрес:
област Велико Търново, гр. Велико Търново, ул. Хаджи Димитър 25
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Велико Търново, Бузлуджа
Обява: 1b177374098330192

79 300 €
155 097.32 лв.
(1 300 €, 2 542.58 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Велико Търново, Бузлуджа

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност